| Nazwa | Moduł przeciw dronom |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość robocza | 720-1020 MHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Moc wyjściowa | 1000 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, 24V DC |
| Godziny otwarcia | Nieograniczony |
| Modulacja wewnętrzna | Częstotliwość przeskakiwania FM |
| Moduły na jednostkę | 11 |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 500-1000 mkw |
| Zakres częstotliwości | 900/1800 MHz |
| Moc wyjściowa | 20 DBm |
| Waga | 1,5 kg |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | anty-dron |
| Częstotliwość robocza | 1500-2500 MHz |
| Napięcie robocze | 12-36v |
| Złącze prądu stałego | DW9 |
| Nazwa | Wzmacniacz trójzakresowy |
|---|---|
| przepustowość łącza | Szerokie pasmo |
| ALC | ≥ 20dB |
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Produkty intermodulacyjne | ≤ -40dBc |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Moduł antydronowy RF |
| Napięcie robocze | 24-32 V |
| Maksymalna moc wyjściowa | 47dBm |
| Częstotliwość i moc | 400-700 MHx 100 W |
| Nazwa | Wzmacniacz szerokopasmowy |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Aplikacja | Moduł przeciw dronom |
| Rozmiar produktu | 100*58*13mm |
| Waga netto | 0,3 kg |
| Nazwa | Moduł GaN |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Częstotliwość | 250-400 MHz (konfigurowalny) |
| Napięcie robocze | 24-32 V |
| Moc | 100 W |
| Nazwa | Zewnętrzny wzmacniacz sygnału |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 3000-5000 mkw |
| Wzmocnienie anteny | 5dBi |
| Zakres częstotliwości | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Waga | 15 KG |
| Nazwa | Wzmacniacz sygnału |
|---|---|
| Aplikacja | anty-dron |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 1080-1360 MHz |