| Specification | Prison Jammer |
|---|---|
| Origin | China |
| Detection Range | 1-3km |
| Antenna Type Options | Directional Or Omni-Directional Antennas Option |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Name | Vehicle Mounted Radar |
|---|---|
| Radar Working Mode | Two-dimensional Phase Scan |
| Working Band | X-band |
| Maximum Detection Distance | (detection Probability 85%, False Alarm Rate 10)=15km (RCS=0.01 M) |
| Power | AC220V/50Hz |
| Name | Air Surveillance Radar |
|---|---|
| Application | Safety Protection |
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Drone | 15km |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Origin | China |
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Specification | Prison Jammer |
| Detection Range | 1-3km |
| Antenna Type Options | Directional Or Omni-Directional Antennas Option |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Range | 5km (radius) |
|---|---|
| Power Supply | 220V AC, Compatible With Fixed Power Or UPS Systems |
| Voltage Range | AC 100V-240V |
| Power Consumption | 15W |
| Dimensions | L 410 * W 330 * H 190mm |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Specification | Integrated Solution |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Trademark | OEM Available |
| Effective Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Specification | 200kgs |
| Origin | China |
| Application | Conference Center |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Outdoor Using | Anti Uav System / Counter Drone /Drone Jammer |