| Working Frequency | C Band (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| Detection Range | 1.5km (Pedestrians) 3km (Vehicles) |
| Target Detection Speed | 0.2m/s - 30m/s |
| Power Supply | AC220V/DC12V (External Battery)/35W |
| Dimension | 324mm X 295mm X 92mm |
| Minimum Detection Range | ≤100m |
|---|---|
| Detection Range | 1.5km (Pedestrians) 3km (Vehicles) |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Target Detection Speed | 0.2m/s - 30m/s |
| Net Weight | ≤3.8kg |
| Minimum Detection Range | ≤100m |
|---|---|
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Working Frequency | C Band (5.5-5.8GHz) |
| Detection Range | 1.5km (Pedestrians) 3km (Vehicles) |
| Azimuth Coverage | Single Panel: 90° (Dual Panel: 180°, 3-panel: 270°, 4-panel: 360°) |
| Application | Security Protection |
|---|---|
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Trademark | OEM Available |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Origin | China |
| Working Temperature | -40°C To 60°C |
|---|---|
| Data Rate | ≤5s/Circle |
| Frequency Band | X Band |
| Detection Speed | 0.5m/s - 83m/s |
| Weight | ≤26Kg |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Detection Range | 1.5km Ship |
| Effective Detection Power | 100m~8km (Vessel) |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Vessels | 3km |
| Effective Detection Power | 100m~3km (Vessel) |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Vessels | 5km |
| Effective Detection Power | 100m~5km (Vessel) |
| Power Voltage | AC 100V-240V |
|---|---|
| Working Time | 7*24H Continuous Operation |
| Data Rate | 3s-7s |
| Weight | 14kgs |
| Dimensions | L 410 X W 330 X 190mm |
| Azimuth Coverage | 4-panel: 360° |
|---|---|
| Target Detection Speed | 0.2m/s - 30m/s |
| Dimensions | 580mm * 580mm * 820mm |
| Working Temperature | -40°C To +60°C |
| Net Weight | ≤50kg |