| Specificatie | gevangenis stoorzender |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Naam | Op een voertuig gemonteerde radar |
|---|---|
| Radarwerkmodus | tweedimensionale fasescan |
| Werkende band | X-band |
| Maximumopsporingsafstand | (detectiekans 85%, percentage vals alarm 10)=15km (RCS=0,01 m) |
| Stroom | AC220V/50Hz |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 15 km |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 5km (straal) |
|---|---|
| Voeding | 220V AC, compatibel met vaste stroom- of UPS-systemen |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Stroomverbruik | 15W |
| Afmetingen | L 410 * B 330 * H 190 mm |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Het openlucht gebruiken | Anti-Uav-systeem / tegenhommel / drone-stoorzender |