| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Outdoor Using | Anti Uav System / Counter Drone /Drone Jammer |
| Specification | 200kg |
|---|---|
| Application | Conference Center |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Jammer Antenna | Directional + Omni-Directional |
| Trademark | WaveSonics |
|---|---|
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Detection Range | 1-3km |
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Antenna Type Options | Directional Or Omni-Directional Antennas Option |
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Production Capacity | 300 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Outdoor Using | Anti Uav System / Counter Drone /Drone Jammer |
|---|---|
| Trademark | UND |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Name | Anti Drone Systems |
|---|---|
| Specification | 200kg |
| Radar Detection | 1km/3km/5km |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Technology | CRPC Passive Detection |
|---|---|
| Frequency Range | 30MHz - 6GHz |
| Rate | 3-7 Seconds |
| Direction Finding Accuracy | 10° (following), ≤3° (hovering) |
| Operating Time | 7*24 Hours Continuous Operation |
| Name | Coastal Surveillance Radar |
|---|---|
| Frequency Band | X Band |
| Detection Speed | 0.5 M/s - 83 M/s |
| Data Rate | ≤ 5 S/Circle |
| Power Supply | ≤ 250W (Power Consumption) AC220V (Input) |
| Detection Frequency Bands | 70MHz-6GHz Full Frequency Band Scanning, Detection And Display |
|---|---|
| Detection Distance | ≥10km (dependent On Working Conditions) |
| Detection Range | Horizontal: 360° Coverage Vertical: -90° To 90° |
| Key Detection Frequency Bands | 800MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Detection Device Weight | ≤15kg |