| Coverage | 360° |
|---|---|
| Detection Range | 5km (radius) |
| Data Rate | 3-7 Seconds |
| Simultaneous Detection | ≥ 30 Drones |
| Voltage Range | AC 100V-240V |
| Detection Distance | ≥ 1500m |
|---|---|
| Day Light Camera | 2688x1520(RES) |
| Spoofing Coverage | Azimuth: 360° |
| Spoofing Frequency Bands | 1.575.42MHz±1.023MHz(GPS-L1), 1602MHz+N*5625kHz(N To --6)(GLONASS-L1) |
| Detection Height | 300km |
| Origin | China |
|---|---|
| Specification | Azimuth 360 Degree; Full Airspace |
| Detection Range | 1-3km |
| Jammer Antenna | Directiona +Omni-Directional Antenna |
| Production Capacity | 100Piece/Year |
| Name | Anti Drone Systems |
|---|---|
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Function | Detector, Tracking, Jammer |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Specification | 100 Kgs Around |
| Detection | Up To 3 Kilometers |
|---|---|
| Frequency Band Support | 30MHz - 6GHz |
| Detection Height | 1km |
| DF Accuracy | 10° (following) ≤3° (hovering) |
| Power Voltage | AC 100V-240V |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Trademark | WaveSonics |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Origin | China |
| Specification | Azimuth 360 Degree; Full Airspace |
| Delivery Time | 5-8 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100 |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UND |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Antenna Type Options | Directional Or Omni-Directional Antennas Option |
| Specification | Prison Jammer |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Application | Conference Center |
|---|---|
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Neutralization | RF Jammer |
| Specification | 100 Kgs Around |
| Origin | China |
| Application | Communication Electronic Products |
|---|---|
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 100Piece/Year |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
| Specification | Integrated Solution |