| Operating Range | 2.4~2.5 GHz, 5.0~5.875 GHz |
|---|---|
| Input Power | 0~20 DBm |
| Output Power | 2W (33dBm) |
| Power Supply | 5V~16V/2A DC |
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
| Network Compatibility | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Coverage Area | 3000-5000 Square Meters |
| Frequency Bands | 1800/2100/2600MHz |
| Output Power | 27dBm |
| Weight | 7KG |
| Type | Battery |
|---|---|
| Network | Battery |
| Capacity | 30Ah |
| Weight | 1.3KG |
| Used For | Backpack Device |
| Operating Range | 2.4~2.5 GHz, 5.0~5.875 GHz |
|---|---|
| Noise Figure | ≤3.5 DB Typical |
| Output Power | 2W (33dBm) |
| Power Supply | 5V~16V/2A DC |
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
| Operating Range | 2.4~2.5 GHz, 5.0~5.875 GHz |
|---|---|
| Output Power | 2W (33dBm) |
| Input Power | 0~20 DBm |
| Power Supply | 5V~16V/2A DC |
| Operating Humidity | Up To 75% Relative Humidity |
| Network Compatibility | 2G, 3G, 4G, GSM |
|---|---|
| Coverage Area | 500-1000 Sqm |
| Transmission Rate | 75MHz |
| Frequency | 900/1800MHz |
| Gain | 75dB |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Coverage Area | 500-1000 Sqm |
| Frequency | 1800MHz |
| Output Power | 23dBm |
| Gain | 70dB |
| Network Compatibility | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Coverage Area | 500-1000 Sqm |
| Transmission Rate | 75MHz |
| Gain | 70dB |
| Weight | 3.5KG |
| Name | Drone Anti Jammer Device |
|---|---|
| Frequency Range | 2400-2500MHz | 5150-5350MHz/5725-5850MHz |
| Max Output Power | 43dBm(20W) | 43dBm(20W) |
| Input Trigger Power | Min:3dBm Max:23dBm | Min:3dBm Max:23dBm |
| Charging Voltage | 16.8V/3A |
| Total Output Power | 13 Watt |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 12V |
| Weight | 2.5kg |
| Size | 278*137*42mm |
| Running Temperature | -10°C To +55°C |