| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G. |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 vierkante meter |
| Frequentiebanden | 1800/2100/2600 MHz |
| Uitgangsvermogen | 27dBm |
| Gewicht | 7KG |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Type | Batterij |
|---|---|
| Netwerk | Batterij |
| Capaciteit | 30Ah |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Gebruikt voor | Rugzakapparaat |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤3,5 dB typisch |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfsvochtigheid | Tot 75% relatieve luchtvochtigheid |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Frequentie | 900/1800 MHz |
| Verdienen | 75db |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| Frequentie | 1800MHz |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Verdienen | 70db |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G. |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Verdienen | 70db |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Naam | Drone-antistoorzenderapparaat |
|---|---|
| Frequentiebereik | 2400-2500 MHz | 5150-5350 MHz/5725-5850 MHz |
| Maximaal uitgangsvermogen | 43dBm(20W) | 43dBm(20W) |
| Input triggervermogen | Min:3dBm Max:23dBm | Min: 3 dBm Max: 23 dBm |
| Laadspanning | 16,8V/3A |
| Totaal uitgangsvermogen | 13 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Maat | 278*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |