| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Booster-grootte | 9,7 x 5,2 x 1,1 cm |
| Frequentiebereik | 2400-2500 MHz | 5150-5850 MHz |
|---|---|
| Maximaal uitgangsvermogen | 40dBm(10W) | 40dBm(10W) |
| Antenne -winst | 15dB±1 | 18 dB ± 1 |
| Batterijcapaciteit | 8000 mAh |
| Shell-grootte | 230*146*39(mm) |
| Dekkingsgebied | 5000-8000 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 25MHz |
| Frequentie | 900 MHz |
| Gewicht | 4 kg |
| Het werk wijzen | ALC, AGC, MGC |
| Naam | Drone-antistoorzenderapparaat |
|---|---|
| Frequentiebereik | 2400-2500 MHz | 5150-5350 MHz/5725-5850 MHz |
| Input triggervermogen | Min:3dBm Max:23dBm | Min: 3 dBm Max: 23 dBm |
| Huidige levering | 3,2A@Pout 43dBm 16,8V | 3,2A@Pout 43dBm 16,8V |
| Opslagtemperatuur | 40ºC~+150ºC |
| Naam | Signaalversterker |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1080-1360MHz |
| Naam | Wifi-signaalversterker |
|---|---|
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Breng aanwinst over | 15-18dB |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Frequentiebereik | 1420-1470 MHz |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 12-20V |
| Input triggervermogen | Min: 3 dBm Max: 27 dBm |
| Huidige levering | 1,8A@Puit 35dBm 12V |
| Shell-grootte | 117*58*16 (mm) |
| Dekking | 500-1000 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 200 MHz |
| Antennes | 5 dBi |
| Gewicht | 5KG |
| Voeding | Wisselstroom 100-240 V, gelijkstroom 9V5A |
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Frequentiebereik | 1420-1470 MHz |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 12-20V |
| Maximaal uitgangsvermogen (P1dB) | 43dBm (20W) |
| Huidige levering | 1,8A@Puit 35dBm 12V |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot +70°C |