| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Antennetype Opties | Optie voor omnidirectionele antennes |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectieradius | tot 3 kilometer in doorsnee |
|---|---|
| Functie | Detectie/sensor |
| Werktijd | 7*24H continu gebruik |
| Gewicht | 14kgs |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| OEM | Beschikbaar |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| OEM | beschikbaar |
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectie | radar |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Handelsmerk | Aangepast |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| sollicitatie | Communicatie elektronische producten |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |