| Naam | Rf-signaalstoorzender |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 4 watt |
| Effectief bereik | 1-20 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 950 g |
| Afmetingen | 132x80x40mm (exclusief antennes) |
| Totaal vermogen | 12 watts |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom: 110/220 V DC 5V, elektrische stroom: 12A |
| Beveiligingsstraal | Tot 40 meter, signaalsterkte <= -75dbm |
| Apparaatgewicht | 1,75 kg |
| Maat | 21*17*6 cm |
| Verpakkingsgrootte | 330×250×80mm |
|---|---|
| Netto gewicht | 2 kg |
| Voeding | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| auto-oplader | DC12V IN |
| Antenne lengte | 166mm |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 300watt |
| Stroomverbruik | 1000watt |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V |
| Uitgangsvermogen | 915W |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Naam | RF-droneoorzender |
|---|---|
| Voeding | 110-240 V AC tot 27 V DC |
| Uitgangsvermogen | Totaal 220W (30-50W per band) |
| Jamming straal | 100-1000 meter (GPS-signaal tot 1000m) |
| Productgewicht | Ongeveer 30 kg (met Omni-antennes) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Voeding | AC220V of DC48V |
|---|---|
| Gewicht | 45 kg |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Naam | Draadloze signaalstoorzenders |
|---|---|
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |
| Gebruik | Automobiel, handbediende |
| Maat | 85 mm x 37 mm x 23 mm, 320 * 200 * 460 mm, 150 mm * 100 mm * 16 mm, 65 mm x 61 mm x 26 mm |
| Kleur | Zwart, wit |
| Naam | Drone-signaalverwarmer |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Functie | Detectie+Tracking+Jamming |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |