| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V |
| Uitgangsvermogen | 915W |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Pelikaangeval | 1440, 30 kg gewicht |
| Vochtigheid | 5% tot 90% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ tot +60 ℃ |
| Gewicht | 90 kg (alleen hoofdapparaat, exclusief antenne en accessoires) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Naam | Rf-signaalstoorzender |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 4 watt |
| Effectief bereik | 1-20 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 950 g |
| Afmetingen | 132x80x40mm (exclusief antennes) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Stroombron | Batterij |
| Maat | 820×300×80mm |
|---|---|
| Gewicht | 6.45kg |
| Effectief bereik | 2000-2500 meter (afhankelijk van de echte omgeving) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | draagbare signaalstoorzender |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Dimensie | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Voeding | AC100-240V of 12V-Autolader |
| Naam | Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 40W |
| Batterij | +24V/5AH LiFe PO4 |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Inwendige doos afmetingen | 450×350×300mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan +65°C |
|---|---|
| Weerstand | IP52 |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% -95% niet-condenserend |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Naam | Drone-signaalverstoorders |
|---|---|
| Gewicht | 6.0Kg |
| Afmetingen | 960×400×230 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Stroomverbruik | 180W |