| Stroomverbruik | ≤ 200W |
|---|---|
| Dimensie | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Gewicht | ≤ 60 kg (inclusief PTZ) |
| Gegevensinterface | Gegevensinterface |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Oorsprong | China |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Radardetectie | 1 km/3 km/5 km |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Naam | Drone-verdedigingssystemen |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| DF-nauwkeurigheid | 10° (volgende) ≤3° (zwevend) |
|---|---|
| Realtime detectiecapaciteit | ≥ 30 drones |
| Gewicht | 15KG |
| Stroomverbruik | 15W |
| Frequentiebandondersteuning | 30 MHz - 6 GHz |
| Naam | Drone-detectie stoorzender-spoofer |
|---|---|
| Vermogen | 10mW |
| Dekking | 360°hele luchtruim |
| Reactietijd | <10,0s |
| Frequentietolerantie | ≤ ±2×10-6 |
| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Radardetectie | 1 km/3 km/5 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| RF-verstoring | Omnidirectioneel en directioneel |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| verstoringsapparaat Antenne | Directiona + omnidirectionele antenne |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender+Detector |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Jamming Range | 3 km tot 5 km |