| Naam | Drone-signaalblokkers |
|---|---|
| Hostgewicht | 2 kg |
| Werkomgeving | -30 ° C tot 60 ° C |
| Batterijhoeveelheid | 2 eenheden |
| Totaal uitgangsvermogen | 30W |
| Naam | Draagbare anti-drone jammer |
|---|---|
| Apparatenkleur | Groente |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 65°C |
| Werkende stroom | 4-5A |
| Batterijcapaciteit | 32000mAh |
| Stroomverbruik | 600W |
|---|---|
| Gewicht | 21kg |
| Afmetingen | 385×307×180mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC tot +65ºC |
| Jamming Range | 500 m tot 2000 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 4,3 kg (product), 7 kg (verpakt) |
|---|---|
| Afmetingen | 660×290×50mm |
| richtingspaneelantenne | 8dbi |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC220V/DC24V |
| Voeding | Interne batterij: 24 V, 3500 mAh; of Externe batterij |
|---|---|
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
| Stroomverbruik | 55W |
| Panelentenne | 10 dBi winst |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 400-1000 meter |
|---|---|
| Voeding | AC110 of 220-240V/gelijkstroom 27V |
| Afmetingen | 560 x 235 x 95 mm |
| Gewicht | 11 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 150W |
| Naam | GPS-signaalblokkers |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Gewicht | 15 kg |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Naam | Drone-stoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC100-240V |
| Werktijd | 40 minuten |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Dimensie | 145 x 95 x 45 mm |
| Maat | 820×300×80mm |
|---|---|
| Gewicht | 6.45kg |
| Effectief bereik | 2000-2500 meter (afhankelijk van de echte omgeving) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |