| Naam | drone detectie apparatuur |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Functie | Drone-detectie en FPV-schermopname |
| Frequentiebereik | 70-6200 MHz |
| Naam | drone detectie apparatuur |
|---|---|
| Detectiefrequentieband | 100MHz-6GHz |
| Detectieradius | 1,5-2 km (stedelijke omgeving) / 2-3 km (open ruimteomgeving) |
| Reactietijd | 3-5 seconden |
| Oriëntatiebereik | 1-2 km (stedelijke omgeving) / 2-3 km (open ruimteomgeving) |
| Detectie- en positioneringsafstand | 1 tot 10 km |
|---|---|
| Azimut-fout | ≤ 1,5° (RMS) |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Succespercentage bij opsporing | ≥95% |
| Detectiefrequentieband | 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Functie | Dronedetectie en identificatie |
| Frequentiebereik | 100 MHz - 6000 MHz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Functie | Drone-detectie en FPV-schermopname |
| Frequentiebereik | 70-6200 MHz |
| Detectieradius | ≥ 1,5 km |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 100-6000MHz |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Frequentiebereik | 800-1500 MHz, 2400-2485 MHz, 5150-5950 MHz |
| Drone-detectie | Drones met inbegrip van DJI Autel fpv,etc. |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 400MHz, 900MHz,1.2G,1.4G,2.4G,5.2G,50,8 GHz |