| Vermogen | 37DBM |
|---|---|
| Voeding | Ingebouwde 24V, 8A batterij (120 minuten continu gebruik) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Naam | toestel voor het verstoren van drones |
|---|---|
| Detectiebereik | Pakketanalyse: >3 km* Digitale videotransmissie: >3 km* Analoge videotransmissie: ≥3 km* Digit |
| Strategie Ondersteuning | Automatische modus, handmatige modus |
| Stroomverbruik | <1500w> |
| Voeding | AC 220V |
| Naam | Drone Detectie apparaat |
|---|---|
| Identificatietypen | Ondersteunt mainstream drones zoals DJI, Autel, Hubsan, evenals FPV-race-drones en DIY-drones |
| Detectiebereik | ≥ 10 km voor reguliere drones, ≥ 2 km voor FPV-drones |
| levensduur van de batterij | ≥6 uur (hoofdeenheid) |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤ 10 m |
| Netto gewicht | 7,0 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 238 mm (breedte) × 60 mm (hoogte) × 395 mm (lengte) |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
| Beveiligingsstraal | 5-50 meter @ -75dBm (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Kleur | Zwart |
| Naam | Drone-stoorzendergeweer |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 37DBM |
| Voeding | Ingebouwde batterij 24V, 8A (120 minuten werking op vol vermogen) |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Naam | Drone-stoorzender |
|---|---|
| Richting | Omnidirectioneel 360 graden |
| Grootte hoofdeenheid | 280×180×90mm (exclusief antennes) |
| Antenne lengte | 500 mm |
| omgevingstemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Naam | GPS-spoofer |
|---|---|
| Interferentiewijze | Vaste frequentie-interferentie, schrijffrequentie-interferentie |
| Interferentieband | Interferentie met vaste frequentie: 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Afstand van interferentie | >1km* |
| Werktemperatuur | -20°C~+60°C |
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Grootte (L×B×H) | 320×120×430 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Detectie afstand | ≥10km (afhankelijk van de arbeidsomstandigheden) |
|---|---|
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤ ± 3° |
| Jamming-afstand | ≥3km (afhankelijk van werkomstandigheden) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Stroombron | Batterij |