| Naam | Drone-antistoorzenderapparaat |
|---|---|
| Frequentiebereik | 2400-2500 MHz | 5150-5350 MHz/5725-5850 MHz |
| Input triggervermogen | Min:3dBm Max:23dBm | Min: 3 dBm Max: 23 dBm |
| Huidige levering | 3,2A@Pout 43dBm 16,8V | 3,2A@Pout 43dBm 16,8V |
| Opslagtemperatuur | 40ºC~+150ºC |
| Naam | Drone-signaalblokkers |
|---|---|
| Hostgewicht | 2 kg |
| Werkomgeving | -30 ° C tot 60 ° C |
| Batterijhoeveelheid | 2 eenheden |
| Totaal uitgangsvermogen | 30W |
| Frequentiebereik | 2400-2500 MHz | 5150-5850 MHz |
|---|---|
| Maximaal uitgangsvermogen | 40dBm(10W) | 40dBm(10W) |
| Antenne -winst | 15dB±1 | 18 dB ± 1 |
| Batterijcapaciteit | 8000 mAh |
| Shell-grootte | 230*146*39(mm) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
| Energieverbruik | 150W |
| Afmetingen | 220×110×146mm |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Maat | 820×300×80mm |
|---|---|
| Gewicht | 6.45kg |
| Effectief bereik | 2000-2500 meter (afhankelijk van de echte omgeving) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
|---|---|
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Verdienen | 45/50 dB, 50 dB, 45 dB |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Vermogen | 37DBM |
|---|---|
| Voeding | Ingebouwde 24V, 8A batterij (120 minuten continu gebruik) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| Frequentie | 1800MHz |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Verdienen | 70db |
| Naam | drone detectie apparatuur |
|---|---|
| Detectiefrequentieband | 100MHz-6GHz |
| Detectieradius | 1,5-2 km (stedelijke omgeving) / 2-3 km (open ruimteomgeving) |
| Reactietijd | 3-5 seconden |
| Oriëntatiebereik | 1-2 km (stedelijke omgeving) / 2-3 km (open ruimteomgeving) |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 240W |
| Eenheidsgewicht | 4,3 kg (verpakkingsgewicht: 11 kg) |
| Afmetingen | 680 × 300 × 70 mm |
| Antenne | 10dBi versterkingspaneelantenne |