| Frequentiebereik | 1420-1470 MHz |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 12-20V |
| Input triggervermogen | Min: 3 dBm Max: 27 dBm |
| Huidige levering | 1,8A@Puit 35dBm 12V |
| Shell-grootte | 117*58*16 (mm) |
| Frequentiebereik | 1420-1470 MHz |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 12-20V |
| Maximaal uitgangsvermogen (P1dB) | 43dBm (20W) |
| Huidige levering | 1,8A@Puit 35dBm 12V |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot +70°C |
| Naam | Anti FPV-module RF-eindversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Frequentie | 700-6000mHz |
| Bedrijfsspanning | 24-32V |
| Stroom | 80W |
| Naam | breedbandversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Frequentiebereik | 4000-4900 MHz |
| Uitgangsvermogen | 80W |
| Werkspanning | 24-28V |
| Naam | Wifi-signaalversterker |
|---|---|
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| Frequentie | 1800MHz |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Verdienen | 70db |
| Naam | Wifi-signaalversterker |
|---|---|
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Breng aanwinst over | 15-18dB |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Naam | Antihommelmodule |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkfrequentie | 720-1020MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Breng aanwinst over | 15-18dB |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Ruisfiguur | ≤3,5 dB typisch |
| Frequentiebereik | 2400-2500 MHz | 5150-5850 MHz |
|---|---|
| Maximaal uitgangsvermogen | 40dBm(10W) | 40dBm(10W) |
| Antenne -winst | 15dB±1 | 18 dB ± 1 |
| Batterijcapaciteit | 8000 mAh |
| Shell-grootte | 230*146*39(mm) |