| Afmetingen | 740×510×350mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 70 kg |
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Batterij | 27V 56Ah |
|---|---|
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antenne) |
| Voeding | AC-adapter 50 tot 60 Hz, (AC110 of 240V-DC27V) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Totaal vermogen | 400W |
| Naam | Drone detectiesystemen |
|---|---|
| Detectie en identificatie van dronetypes | Drones uit de DJI-serie, FPV's, Xiaomi, Yuneec, Hubsan, Powervision, Tello-drones enz. |
| Detectiefrequentieband | 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Detectie- en positioneringsafstand | 1 ~ 10KM |
| Detectiehoogte | 0m tot 1000m |
| Naam | GPS-signaalblokkers |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Gewicht | 15 kg |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | Drone-signaalblokkers |
|---|---|
| Hostgewicht | 2 kg |
| Werkomgeving | -30 ° C tot 60 ° C |
| Batterijhoeveelheid | 2 eenheden |
| Totaal uitgangsvermogen | 30W |
| Naam | Draagbare anti-drone jammer |
|---|---|
| Apparatenkleur | Groente |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 65°C |
| Werkende stroom | 4-5A |
| Batterijcapaciteit | 32000mAh |
| Garantie | Eén jaar na levering |
|---|---|
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC, met AC adapter |
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Stroomverbruik | 600W |
|---|---|
| Gewicht | 21kg |
| Afmetingen | 385×307×180mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC tot +65ºC |
| Jamming Range | 500 m tot 2000 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Jamming Range | 400-1000 meter |
|---|---|
| Voeding | AC110 of 220-240V/gelijkstroom 27V |
| Afmetingen | 560 x 235 x 95 mm |
| Gewicht | 11 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 150W |
| Jamming straal | 2-3 kilometer |
|---|---|
| Stroomverbruik | 300W |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 22 kg |
| Afmetingen | 446×316×150mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |