| Naam | De Telefoonstoorzenders van de gevangeniscel |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Antennetype | Richtingsantennes met hoge versterking |
| Jamming Range | 20-100 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | de blokkerende apparaten van de celtelefoon |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 16 watts |
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Gewicht | 3KG |
| Maat | 470*360*8,5mm |
| Naam | Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/12000mAh |
| Bruto gewicht | 2 kg |
| Afmetingen | 251 × 140 × 47 mm |
|---|---|
| Jamming Range | 10-30 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Totaal uitgangsvermogen | 4W |
| Antennes | 4 externe omnidirectionele antennes |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Naam | GPS-signaalblokkers |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Gewicht | 15 kg |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | Draagbare Mobiele signaalstoorzender |
|---|---|
| Totaal vermogen | 10W |
| Afmetingen | 178*77*36.5mm (exclusief antenne) |
| Netto gewicht | 0,8 kg |
| Garantie | 1 jaar na levering |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Jamming Range | 50-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | signaalstoorzender van mobiele telefoon |
|---|---|
| Netto gewicht | 7,0 kg |
| Afmetingen | 238 mm (breedte) × 60 mm (hoogte) × 395 mm (lengte) |
| Beveiligingsstraal | 5-50 meters |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Afmetingen | 350 × 278 × 98 mm |
| Rf-Outputmacht | 22 Watt |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
|---|---|
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Gebruik | Mobiele telefoon, creditcard, auto/auto/voertuig/motorfiets/elektrische fiets/scooter |
| Mededeling | Draadloze |
| Connectoren | USB, BLUETOOTH |