| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-30 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Συνολική ισχύς | 24W |
| Μέγεθος συσκευασίας | 330×250×80 χιλιοστά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 20 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Μέγεθος | 427×116×60 χιλιοστά |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10℃ σε +55℃ |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Τροφοδοτικό | AC110 ή 220-240V/συνεχές ρεύμα 27V |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 50~150 μέτρα (-75dBm@Πανκατευθυντικές κεραίες) |
| Διαστάσεις | 560 x 235 x 95 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Βάρος | 11 κιλά |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 20 γρ |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 68 (L) × 20 (Π) × 10 (Υ) mm |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 5-95% |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C έως +60°C |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 20W (2,5W ανά μπάντα) |
|---|---|
| Ακτίνα εμπλοκής | 5-30 μέτρα |
| Μέγεθος προϊόντος | 320×240×60 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Φυσικές διαστάσεις | 339×236×60 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος | 4 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40-60 ℃ |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 30-80% |
| Θύρες εξόδου | 10 λιμάνια |
| Βάρος | 2 κιλά (πλήρες σετ) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 171×98×58mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC, DC12V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 10 W |
| Σειρά προστατευτικών καλυμμάτων | 5-20 μέτρα (-75dBm) |
| Διαστάσεις | 44 × 11 × 3,5 cm (μήκος × πλάτος × ύψος) |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 3,0 κλ |
| Συνολική ισχύς | 48w |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 10-50 μέτρα στα -75dBm |
| Διαστάσεις | 191×88×42 χιλιοστά (Μ×Π×Υ) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 0,35 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 30dBm/1W |
| Συνεχής λειτουργία | Περίπου 2 ώρες |
| Ακτίνα εμπλοκής | 5-20 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος του περιβάλλοντος) |
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V / DC 12V |
|---|---|
| Διαστάσεις | 278 × 137 × 42 χιλιοστά |
| Βάρος | 2,5 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Εύρος υγρασίας | 5% - 95% |