| Voeding | AC110~DC28V |
|---|---|
| Beveiligingsgebied | 30-200M (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 50W |
| Gewicht | 8 kg |
| Afmetingen | 220×115×110mm (L×B×H) |
| Afmetingen | 740×510×350mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (110 of 240 V AC-27 V DC) |
| Netto gewicht | 70 kg |
| Totaal vermogen | 350W |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Stroomverbruik | 600W |
|---|---|
| Gewicht | 21kg |
| Afmetingen | 385×307×180mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC tot +65ºC |
| Jamming Range | 500 m tot 2000 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Totaal uitgangsvermogen | 6,5 Watt |
|---|---|
| Gewicht | 950 g |
| Afmetingen | 90x38x156mm (exclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Jamming Range | 10-30M, afhankelijk van de signaalsterkte |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 4300 mAh |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Effectief bereik | 10-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 950 g |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 180W |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Voeding | Interne batterij: 24 V, 3500 mAh; of Externe batterij |
|---|---|
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
| Stroomverbruik | 55W |
| Panelentenne | 10 dBi winst |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 2,5 kg |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Totaal uitgangsvermogen | 15 watt |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |
|---|---|
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-600 m, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| Totaal uitgangsvermogen | 8 watts |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V, gelijkstroom 5 V/8 A |
| Luchtdruk | 86-106 kPa |
| Gewicht | 1.56 kg |
| Stroominvoer | AC 110V-240V |