| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 70W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-80 μέτρα στα -75dBm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως +60°C |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V έως DC12V |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200×133×66mm (χωρίς κεραία) |
| Καθαρό Βάρος | 1,8 KG |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Συνολική ισχύς | 24W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 238 mm (πλάτος) * 60 mm (ύψος) * 395 mm (μήκος) |
| Καθαρό Βάρος | 7,0 κιλά |
| Τύπος | Gps Tracker, Έλεγχος συχνότητας, UAV jammer |
| Εγγύηση | 36 μήνες, 2 χρόνια, 12 μήνες, 3 χρόνια, 1 χρόνια |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V ή φορτιστής αυτοκινήτων 12V |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 10-30 μέτρα |
| Χρόνος Εργασίας | 2,5 ώρες, μπαταρία Ni-Mh 16000mAH |
| Διαστάσεις | 220 x 140 x 70 mm |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 28V |
|---|---|
| Διαστάσεις | 220 × 110 × 146 χιλιοστά |
| Βάρος | 5,5 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Πεδίο παρεμβολής (ακτίνα) | 50-200m (Ανάλογα με την τοπική ένταση του σήματος) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 0,5-1,5 μέτρα |
|---|---|
| Επίδραση προστατευτικών καλυμμάτων | > 80% |
| Γωνία προστασίας | Οριζόντια 90° / Κάθετη 90° |
| Βάρος προϊόντος | 0,6 kg |
| Διαστάσεις προϊόντος | 142*74*29 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +50 ° C |
|---|---|
| Υγρασία λειτουργίας | 30%-95% |
| Βάρος υποδοχής | 6,0 κιλά |
| Κατανάλωση ρεύματος | 480 W |
| Εξωτερική τροφοδοσία | AC~220V |
| Ισχύς εξόδου | 10 W |
|---|---|
| Βάρος | 2,0 κιλά |
| Διαστάσεις | 195×102×48mm (εκτός κεραίας) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 10-25 μέτρα (εξαρτάται από την τοπική ισχύ του σήματος) |
| Σύστημα ψύξης | Καλοριφέρ από κράμα αλουμινίου υψηλής απόδοσης με 3 ενσωματωμένους ανεμιστήρες ψύξης |
| Διαστάσεις | 380 × 280 × 130 mm με ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες 2-10 dBi υψηλής απολαβής |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 485 × 350 × 185 χιλιοστά |
| Καθαρό Βάρος | 4,8 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 103W |
| Απόσταση προστατευτικών καλυμμάτων | 10-100 μέτρα στα -75dBm |
| Μέγεθος | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm ή προσαρμοσμένο, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Λειτουργία | Ενίσχυση, bluetooth, μικρόφωνο, σήμα κατά της ακτινοβολίας και θωράκισης, αδιάβροχο |
| Εγγύηση | 1 έτος, 12 μήνες, 6 μήνες, 2 χρόνια |
| Βάρος | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Ανακοίνωση | Ασύρματος |