| Gewicht | 4,0 kg (complete set) |
|---|---|
| Afmetingen | 370 x 140 x 51mm |
| Voeding | AC 100-240V, 50-60Hz met DC12V-adapter |
| Totaal uitgangsvermogen | 18W |
| Jamming Range | Tot 40 meter (bereik varieert afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Uitgangsvermogen | 15W |
|---|---|
| Voeding | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Afmetingen | 346×116×60mm |
| Gewicht | 4.0KG |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Productgrootte | 44x11x3,5 cm |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V aan DC12V |
| Jamstraal | 2-40 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Uitgangsvermogen | Totaal 18W |
| Koelsysteem | Communicatieontwerp met laag vermogen |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 305 x 140 x 51 mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 15W |
| GPS-L2 | 1170-1300 MHz |
| Jamming Range | 2-50 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
|---|---|
| Functie | Versterkend, Bluetooth, microfoon, antistraling en schildsignaal, waterdicht |
| Kleur | Rood, roze, zwart, zilver, blauw |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Gewicht | 9,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 415 mm (L) × 340 mm (B) × 174 mm (H) |
| Jamming Range | Straal 30-100 meter (-75dBm bij omnidirectionele antennes) |
| Batterijwerking | 1-2 urenwerktijden |
| Voeding | AC110 of 220-240V / DC 27V of externe AC110-220V voeding |
| Totaal uitgangsvermogen | 38W |
|---|---|
| Gewicht | 7,5 kg |
| Afmetingen | 395 mm x 238 mm x 60 mm |
| Voeding | AC 100-240V en 12V autoaccukabel (300 mm lengte) |
| Jamming Range | Tot 40 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Bedrijfstemperatuur | -22℃ tot +70℃ |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 100 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Uitgangspoorten | 10 frequentiebanden |
| Totaal vermogen | 50W |
| Chassismateriaal | aluminium legering |
| Voeding | 50-60Hz, 100-240V AC |
|---|---|
| Gewicht | 4.0KG |
| Maat | -10℃ aan +55℃ |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Stallingsbereik (radius) | 10-40 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Bruto gewicht | 3,6 kg |
| Rf-Outputmacht | 22 Watt |
| Afmetingen | 350×278×98mm |