| Garantie | Eén jaar na levering |
|---|---|
| Beveiligingsstraal | 2-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Totaal vermogen | 24W |
| Verpakkingsgrootte | 330×250×80mm |
| Voeding | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Totaal uitgangsvermogen | 20 watts |
|---|---|
| Voeding | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Maat | 427×116×60mm |
| Lopende Temperatuur | -10℃ aan +55℃ |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Voeding | AC110 of 220-240V/gelijkstroom 27V |
|---|---|
| Jamming Range | Straal 50~150 meter (-75dBm bij omnidirectionele antennes) |
| Afmetingen | 560 x 235 x 95 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 11 kg |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Bruto gewicht | 20G |
| Afmetingen verpakking | 68(L) × 20(B) × 10(H) mm |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5-95% |
| Opslagtemperatuur | -50°C tot +60°C |
| Totaal uitgangsvermogen | 20W (2,5W per band) |
|---|---|
| Jamming straal | 5-30 meters |
| Productgrootte | 320×240×60mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Fysieke dimensies | 339×236×60mm |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Werktemperatuur | -40-60 ℃ |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 30-80% |
| Uitgangspoorten | 10 poorten |
| Gewicht | 2 kg (volledige set) |
|---|---|
| Afmetingen | 171×98×58mm (exclusief antennes) |
| Voeding | 50-60 Hz, 100-240 V AC, DC12V |
| Totaal uitgangsvermogen | 10W |
| Beveiligingswaaier | 5-20 meter (-75dBm) |
| Afmetingen | 44 × 11 × 3,5 cm (lengte × breedte × hoogte) |
|---|---|
| Bruto gewicht | 3,0 kg |
| Totaal vermogen | 48w |
| Garantie | 1 jaar |
| Beveiligingsstraal | 10-50 meter bij -75dBm |
| Afmetingen | 191×88×42mm (L×B×H) |
|---|---|
| Netto gewicht | 0,35 kg |
| Totaal vermogen | 30dBm/1W |
| Continue werking | Ongeveer 2 uur |
| Jamming straal | 5-20 meter (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V / gelijkstroom 12 V |
|---|---|
| Afmetingen | 278 × 137 × 42 mm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheidsbereik | 5% - 95% |