| Συνολική ισχύ εξόδου | 10 watt |
|---|---|
| Πεδίο παρεμβολής (ακτίνα) | 2 - 40 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Βάρος | 2,8 KG |
| Μέγεθος | 210*170*50 χλστ |
| Ονομα | Wifi Bluetooth Signal Jammer |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50-60Hz AC |
| Συνολική ισχύς | 5.6w |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-20 μέτρα στα -75dBm |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/4700mAh |
| Διαστάσεις | 335 x 238 x 60 mm (εκτός κεραίας) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50 έως 60 Hz (AC110 ή 240V-DC27V) |
| Βάρος | Καθαρά 6 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +60°C |
| Συνολική ισχύς | 70W |
| Χρόνος Εργασίας | 50 λεπτά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ακτίνα τηλεχειριστηρίου | 100-500 μέτρα (PCB-2046-CR) |
| Ακτίνα κινητού τηλεφώνου | 20-50 μέτρα (-75dBm@όλως κατευθυνόμενες κεραίες) |
| Ονομα | Jammer σημάτων Wifi |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διαστάσεις | 80 x 40 x 185 χιλιοστά |
| Βάρος | 0,7 κιλά |
| Συχνότητα | 5,8 GHz και 2,4 GHz, 3 μπάντες (1W ανά μπάντα, Σύνολο 3W) |
| Ισχύς εξόδου | 15W |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Διαστάσεις | 346×116×60 χιλιοστά |
| Βάρος | 4.0KG |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Τύπος | εξοπλισμός παρεμβολών, Φορητό ., Θήκη, Drone ελέγχου επιστροφής με ένα κλειδί πίσω στο έδαφος ή στο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, Standard μαύρο |
| Εφαρμογή | Δημόσια ασφάλεια, για έγκυες. Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation,Έλεγχος drone από GPS/GALILEO |
| Βάρος | 10,5 κιλά, 12 κιλά, 10,92 κιλά (24,07 λίβρες), 45 κιλά |
| Κατάσταση | Νέος |
| Ονομα | Φορητοί αποκλειστές κινητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Βάρος συσκευής | 1500g |
| Υγρασία λειτουργίας | 5% έως 80% |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 7W |
| Δυναμικό | AC100-240V DC12V |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 27/28V DC,220V,28V |
|---|---|
| Ακτίνα εμπλοκής | 23km |
| Ισχύς εξόδου | 78W |
| Μέγεθος | 346×216×100 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Ονομα | Παρεμπόδιση GPS για κινητά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90×40×23 χιλιοστά |
| Ακτίνα εμπλοκής | 5-15 μέτρα |
| Ισχύς εξόδου | 33DBM |
| Τροφοδοτικό | Αναπτήρας αυτοκινήτου 12V-24V DC |