| Totaal uitgangsvermogen | 10 watt |
|---|---|
| Stallingsbereik (radius) | 2 - 40 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Maat | 210*170*50mm |
| Naam | Wifi Bluetooth-signaalstoorzender |
|---|---|
| Voeding | Adapter 50-60 Hz wisselstroom |
| Totaal vermogen | 5.6w |
| Beveiligingsstraal | 2-20 meter bij -75dBm |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/4700mAh |
| Afmetingen | 335 x 238 x 60 mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (AC110 of 240V-DC27V) |
| Gewicht | Netto 6kg |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Totaal vermogen | 70W |
| Werktijd | 50 minuten |
|---|---|
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Afstandsbedieningsradius | 100-500 meter (PCB-2046-CR) |
| Straal van mobiele telefoon | 20-50 meter (-75dBm@omnidirectionele antennes) |
| Naam | De Stoorzender van het Wifisignaal |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 80 x 40 x 185 mm |
| Gewicht | 0,7 kg |
| Frequentie | 5,8 GHz en 2,4 GHz, 3 banden (1 W per band, totaal 3 W) |
| Uitgangsvermogen | 15W |
|---|---|
| Voeding | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Afmetingen | 346×116×60mm |
| Gewicht | 4.0KG |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
|---|---|
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Sollicitatie | Openbare veiligheid, voor zwangere vrouwen. Anti-tracking Anti-spionage Anti-straling, controle dron |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | Draagbare mobiele telefoonblokkers |
|---|---|
| Apparaatgewicht | 1500g |
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 80% |
| Totaal uitgangsvermogen | 7W |
| Spanning | AC100-240V DC12V |
| Ingebouwde batterij | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
|---|---|
| Jamming straal | 23km |
| Uitgangsvermogen | 78W |
| Maat | 346×216×100mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Naam | GPS-jammer voor mobiele telefoons |
|---|---|
| Afmetingen | 90×40×23mm |
| Jamming straal | 5-15 meters |
| Uitgangsvermogen | 33DBM |
| Voeding | Sigarettenaansteker in de auto 12V-24V DC |