| Συνολική ισχύ εξόδου | 2 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V 12V |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 2500 mA/h |
| Διαστάσεις συσκευής | 113×60×31 χιλιοστά |
| Υγρασία λειτουργίας | 5% - 95% |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 30-35 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 10,6V - 36V / 1,5A,10,6v-36v/1,5A |
| Βάρος | 6,5 κιλά |
| Μέγεθος | 395×238×60 χιλιοστά |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10℃ σε +55℃ |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -10 σε +55℃ |
|---|---|
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | ≤90% (RH) |
| Πίεση αέρα | 86~106kpa |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Είσοδος ισχύος | AC 160V-240V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90×38×156 χιλιοστά (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 950 γραμμάρια |
| Μπαταρία | Ενσωματωμένο 4300 mAh |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 6,5 Watt |
| Μικτό βάρος | 7 κιλά ανά σετ |
|---|---|
| Διαστάσεις κουτιού | 470×420×115 χιλιοστά |
| Χρόνος λειτουργίας | 365 ημέρες συνεχής λειτουργία |
| GPS L2/L5 | 1170-1280MHz |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος AC 100-240V σε DC 12V |
| Ακτίνα εμπλοκής | 3m έως 30m (20m έως 100m για drones UAV) |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 1W ανά μπάντα, 10W συνολικά |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V 50/60Hz έως DC 12V |
| Διαστάσεις | 145 x 95 x 45 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 1,5 κιλά |
| Ονομα | Πώμα σήματος Wi-Fi |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Features2 | Επαλήθευση περιβαλλοντικού θορύβου |
| Βάρος | 45g/τεμ,≤ 45kg (6 κανάλια),30g |
| Εξουσία | 150 mA, Διαθέσιμο σε 12 V -24 V DC |
| Ονομα | Διατάραξη σήματος Wi-Fi |
|---|---|
| Μέγεθος | 10 cm X 20 cm, 10 * 13,5 cm, 10 * 20 cm, 14,5 * 9,5 cm ή προσαρμοσμένο, 12,5 * 8 cm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εξουσία | 150 mA, Διαθέσιμο σε 12 V -24 V DC |
| Δέκτης ευαισθησίας | Εξαλείψτε τις παρεμβολές στο περιβάλλον (θόρυβος φόντου) |
| Διαστάσεις | 90×50×15 χιλιοστά (Μ×Π×Υ) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 0,32 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 0,5W |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 5-10 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Βάρος | 2,5 κιλά |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 12V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15 watt |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Υγρασία | 5% - 95% |