| قدرت خروجی کل | 10 وات |
|---|---|
| محدوده گیربندی (قطر) | 2 - 40 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| وزن | 2.8 کیلوگرم |
| اندازه | 210*170*50 میلی متر |
| نام | مسدود کننده سیگنال بلوتوث Wifi |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz |
| توان کل | 5.6 وات |
| شعاع محافظ | 2-20 متر در -75dBm |
| باتری داخلی | 7.4V/4700mAh |
| ابعاد | 335 × 238 × 60 میلی متر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز (AC110 یا 240V-DC27V) |
| وزن | 6 کیلوگرم خالص |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
| توان کل | 70 وات |
| زمان کار | 50 دقیقه |
|---|---|
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| شعاع کنترل از راه دور | 100-500 متر (PCB-2046-CR) |
| شعاع تلفن همراه | 20-50 متر (-75dBm@آنتن های همه جهته) |
| نام | مسدود کننده سیگنال وای فای |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد | 80 × 40 × 185 میلی متر |
| وزن | 0.7 کیلوگرم |
| فرکانس | 5.8 گیگاهرتز و 2.4 گیگاهرتز، 3 باند (1 وات در هر باند، مجموع 3 وات) |
| توان خروجی | 15 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، 100-240 ولت AC |
| ابعاد | 346×116×60 میلی متر |
| وزن | 4.0 کیلوگرم |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
|---|---|
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| برنامه | امنیت عمومی، برای باردار. ضد ردیابی ضد جاسوسی ضد تشعشع، کنترل پهپاد توسط GPS/GALILEO/GLONASS |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |
| نام | مسدود کننده های تلفن همراه قابل حمل |
|---|---|
| وزن دستگاه | 1500 گرم |
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| قدرت خروجی کل | 7 وات |
| ولتاژ | AC100-240V DC12V |
| باتری داخلی | 27/28 ولت DC، 220 ولت، 28 ولت |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 2-3 کیلومتر |
| توان خروجی | 78 وات |
| اندازه | 346×216×100mm |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| نام | گجتگر GPS تلفن همراه |
|---|---|
| ابعاد | 90×40×23 میلی متر |
| شعاع پارازیت | 5-15 متر |
| توان خروجی | 33dBm |
| منبع تغذیه | فندک ماشین 12V-24V DC |