| Ονομα | Παρεμπόδιση GPS για κινητά |
|---|---|
| Βάρος | 10,8 κιλά |
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Χρόνος Εργασίας | 50 λεπτά |
| Ονομα | φορητό παρεμβολέα σήματος |
|---|---|
| Τύπος | εξοπλισμός παρεμβολών, Φορητό ., Θήκη, Drone ελέγχου επιστροφής με ένα κλειδί πίσω στο έδαφος ή στο |
| Μέγεθος | 746mmLx288mmHx79mmW,Προσαρμοσμένο μέγεθος,19,8*10,8cm,37,5*29*10cm,320mm x 180mm x 100mm |
| Χρώμα | Μαύρο, Standard μαύρο |
| Κατάσταση | Νέος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60Hz, AC 100 έως 240V |
| Φάσμα εμπλοκών | 1-10M ανάλογα με την ισχύ του σήματος |
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Διαστάσεις | 62x30x118mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Ονομα | Παρεμπόδιση GPS για κινητά |
|---|---|
| Μπαταρία | 7,4V/8000mAh Ni-Mh |
| Χρόνος Εργασίας | 3+ ώρες |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Ακτίνα εμπλοκής | 10-50 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος και το περιβάλλον) |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής RF | 26 Watt |
| Μικτό βάρος | 5,5 κιλά |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V 8A) |
|---|---|
| Ακτίνα εμπλοκής | 5m-30m (ανάλογα με την ισχύ του σήματος και το περιβάλλον) |
| Μέγεθος | 320×240×60 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55°C |
| Διαστάσεις | 520×230×200 χιλιοστά (εξαιρουμένων των κεραιών) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 7 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-150 μέτρα στα -75dBm (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Συνολική ισχύς | 80-100W |
| Μέγεθος | 25 x 17 x 7,1 εκ |
|---|---|
| Βάρος συσκευής | 0,67 κιλά |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Μέχρι 30 μέτρα, Δυνατότητα σήματος <= -75dBm |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watt |
| Πλήρη αξεσουάρ | Τέσσερις κεραίες, Καλώδιο τροφοδοσίας, Τηλεχειριστήριο, Σταθερή βάση |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Μικτό βάρος | 2 κιλά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V 8A) |
| Ακτίνα εμπλοκής | 5-30 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος και το περιβάλλον) |
| Βάρος | 50 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 602 x 428 x 272 χλστ |
| Τροφοδοτικό | AC 110-220V / DC-48V |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |