| Μέγεθος | 370*140*51mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃ σε +55℃ |
| Βάρος | 4.0KG |
| Κατανάλωση ρεύματος | 75 Watt |
| Πεδίο παρεμβολής (ακτίνα) | 5-50 μέτρα (εξαρτάται από την τοπική ισχύ του σήματος) |
| Αποτελεσματικό εύρος | 1-5 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
|---|---|
| Βάρος | 500 γρ |
| Διαστάσεις | 9,5 cm × 1,9 cm × 4,5 cm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 0,9 Watt |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 σε +50°C |
|---|---|
| Βάρος | 50 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 27V |
| Ισχύς εξόδου | 600W |
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά (Μ×Υ×Π) |
| Εργασιακό περιβάλλον | -25°C έως 50°C |
|---|---|
| Επίπεδο Προστασίας | IP55 (αδιάβροχο) |
| Βάρος υποδοχής | Μέγιστο βάρος 35 κιλά |
| Εφαρμογή | Αεροδρόμιο, εργαστηριακές δοκιμές/σήμα jammer, σήμα jammer, συνέδριο, έλεγχος drone από GPS/Galileo/ |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| WIFI | 2400-2500MHz |
|---|---|
| Βάρος | 3 κιλά |
| Μέγεθος | 363*137*42 χλστ |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10 ° C έως +55 ° C |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
| Βάρος | 45 κιλά |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-600m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Αντίσταση | 50 ωμ |
|---|---|
| Κέρδος | 2-3dBi |
| Μέγιστο. Εξουσία | 50 W |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60Hz, AC 100 έως 240V |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2,5 Watt |
| Βάρος | 850G |
| Διαστάσεις | 78x34x138mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Μπαταρία | 27V 56Ah |
|---|---|
| Διαστάσεις | 630×500×350mm (εκτός κεραίας) |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50 έως 60 Hz, (AC110 ή 240V-DC27V) |
| Καθαρό Βάρος | 50 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 400W |
| Τροφοδοτικό | Δυνατότητα ανάφλεξης |
|---|---|
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 12V 4ah |
| Απόσταση αναφοράς | 10-15 μέτρα (ανάλογα με την τοπική ισχύ του σήματος WiFi) |
| Κατανάλωση ρεύματος | 15W |
| Βάρος | 0,5 κιλά |