| Naam | GPS-jammer voor mobiele telefoons |
|---|---|
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Werktijd | 50 minuten |
| Naam | draagbare signaalstoorzender |
|---|---|
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
| Jamming Range | 1-10M afhankelijk van de signaalsterkte |
| Gewicht | 800 g |
| Afmetingen | 62x30x118mm (exclusief antennes) |
| Naam | GPS-jammer voor mobiele telefoons |
|---|---|
| Batterij | 7,4 V/8000 mAh NiMH |
| Werktijd | 3+ uur |
| Gewicht | 1 kg |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Jamming straal | 10-50 meter (signaalsterkte en omgevingsafhankelijk) |
|---|---|
| Rf-Outputmacht | 26 Watt |
| Bruto gewicht | 5,5 kg |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V 8A) |
|---|---|
| Jamming straal | 5m-30m (afhankelijk van signaalsterkte en omgeving) |
| Maat | 320×240×60mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Afmetingen | 520×230×200mm (exclusief antennes) |
|---|---|
| Netto gewicht | 7KG |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 20-150 meter bij -75 dBm (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Totaal vermogen | 80-100W |
| Maat | 25 x 17 x 7,1 cm |
|---|---|
| Apparaatgewicht | 0,67 kg |
| Beveiligingsstraal | Tot 30 meter, signaalsterkte <= -75 dBm |
| Stroomverbruik | 25 Watts |
| Volledige accessoires | Vier antennes, voedingskabel, afstandsbediening, vaste montage |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bruto gewicht | 2 kg |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V 8A) |
| Jamming straal | 5-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte en omgeving) |
| Gewicht | 50 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 602 x 428 x 272 mm |
| Voeding | Wisselstroom 110-220V / DC-48V |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% (niet-condenserend) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |