| نام | گجتگر GPS تلفن همراه |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| زمان کار | 50 دقیقه |
| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| وضعیت | جدید |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
| محدوده جنجال | 1-10M بسته به قدرت سیگنال |
| وزن | 800 گرم |
| ابعاد | 62x30x118mm (به استثنای آنتن) |
| نام | گجتگر GPS تلفن همراه |
|---|---|
| باتری | 7.4 ولت / 8000 میلی آمپر ساعت Ni-Mh |
| زمان کار | 3+ ساعت |
| وزن | 1 کیلوگرم |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| شعاع پارازیت | 10-50 متر (وابسته به قدرت سیگنال و محیط) |
|---|---|
| توان خروجی RF | 26 وات |
| وزن ناخالص | 5.5 کیلوگرم |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V 8A) |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 5-30 متر (بسته به قدرت سیگنال و محیط) |
| اندازه | 320×240×60 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 520×230×200 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
|---|---|
| وزن خالص | 7 کیلوگرم |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| شعاع محافظ | 20-150 متر در -75dBm (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| توان کل | 80-100 وات |
| اندازه | 25 × 17 × 7.1 سانتی متر |
|---|---|
| وزن دستگاه | 0.67 کیلوگرم |
| شعاع محافظ | تا 30 متر، قدرت سیگنال <= -75dBm |
| مصرف برق | 25 وات |
| لوازم جانبی کامل | چهار آنتن، کابل برق، ریموت کنترل، پایه ثابت |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن ناخالص | 2 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V 8A) |
| شعاع پارازیت | 5-30 متر (بسته به قدرت سیگنال و محیط) |
| وزن | 50 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 602 x 428 x 272 میلیمتر |
| منبع تغذیه | AC 110-220V / DC-48V |
| محدوده رطوبت | 30-95٪ (غیر متراکم) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |