| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 165×96×46mm (εκτός κεραίας) |
| Καθαρό Βάρος | 1,5 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 8.4W |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/10000mAh |
| Διαστάσεις | 335 x 238 x 60 mm (εκτός κεραίας) |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 8 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 έως 60 ° C |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Συνολική ισχύς | Συνολική ισχύς |
| Υγρασία | 5% - 95% |
|---|---|
| Βάρος | 2,5 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 12V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 60 Watt |
| Μέγεθος | 278*137*42 χλστ |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60Hz, AC 100 έως 240V |
|---|---|
| Αποτελεσματικό εύρος | 1-20 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 0,5 Watt |
| Βάρος | 250G |
| Διαστάσεις | 200×133×66mm (χωρίς κεραία) |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 330×250×80 χιλιοστά |
| Καθαρό Βάρος | 1,8 KG |
| Συνολική ισχύς | 24W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-30 μέτρα στα -75dBm (ανάλογα με την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Τροφοδοτικό | AC220V |
|---|---|
| Περιοχή μπλοκαρίσματος | 20-80m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Βάρος | 8 κιλά |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| DC ισχύς | 24V, 15A με εσωτερική μπαταρία (2 ώρες λειτουργία) |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watt |
|---|---|
| Βάρος | 1,5 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 5-25 μέτρα (εξαρτάται από την τοπική ισχύ του σήματος) |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Μέγεθος | 370*140*51mm |
| Βάρος | 4.0KG |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 19 Watt |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 12V |
| Μέγεθος συσκευασίας | 460×235×95 χιλιοστά |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Συνολική ισχύς | 80-100W |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-150 μέτρα στα -75dBm (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Τύπος | εξοπλισμός παρεμβολών, Φορητό ., Θήκη, Drone ελέγχου επιστροφής με ένα κλειδί πίσω στο έδαφος ή στο |
|---|---|
| Μέγεθος | 746mmLx288mmHx79mmW,Προσαρμοσμένο μέγεθος,19,8*10,8cm,37,5*29*10cm,320mm x 180mm x 100mm |
| Βάρος | 10,5 κιλά, 12 κιλά, 10,92 κιλά (24,07 λίβρες), 45 κιλά |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 12 μήνες, 1 έτος |