| Τροφοδοτικό | AC100-240V |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | 50 λεπτά |
| Βάρος | 10,8 κιλά |
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο η κύρια μονάδα, δεν περιλαμβάνει κεραίες) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διαστάσεις (L × W × H) | 320×120×430 χλστ |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Αριθμός κεραιών | 6 |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-120 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 335 x 238 x 60 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Συνολική ισχύς | 70W |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15 watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 19V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 45 Watt |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Φάσμα εμπλοκών | 5-40 μέτρα |
| Χρόνος Εργασίας | 3,0 Ώρες |
|---|---|
| Βάρος | 1,8 KG |
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V ή φορτιστής αυτοκινήτων 12V |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | AC220V |
|---|---|
| Περιοχή μπλοκαρίσματος | 20-80 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Βάρος | 8 κιλά |
| Διαστάσεις | 300×200×150mm |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 450 × 235 × 95 χιλιοστά |
| Βάρος | Καθαρά 6 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-80 μέτρα στα -75dBm |
| Τροφοδοτικό | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| Ακτίνα εμπλοκής | 10m-60m |
| Δύναμη παραγωγής RF | 22 Watt |
| Χρόνος λειτουργίας | Συνεχής λειτουργία |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Βάρος | 4,5 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 12V |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Μέγεθος | 510*380*9,5 χλστ |
| Βάρος προϊόντος | Περίπου 7,5 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 460 * 238 * 60 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Ισχύς εξόδου | Σύνολο 42W, 1-3W ανά μπάντα |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-40 μέτρα (εξαρτάται από την τοπική ισχύ του σήματος) |
| Τροφοδοτικό | AC 110V ή 220V έως DC 12V |