| Voeding | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Afmetingen | 165×96×46mm (exclusief antenne) |
| Netto gewicht | 1,5 kg |
| Totaal vermogen | 8.4W |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/10000mAh |
| Afmetingen | 335 x 238 x 60 mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Bruto gewicht | 8 kg |
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Totaal vermogen | Totaal vermogen |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
|---|---|
| Gewicht | 2,5 kg |
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Stroomverbruik | 60 watts |
| Maat | 278*137*42mm |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
|---|---|
| Effectief bereik | 1-20 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Totaal uitgangsvermogen | 0,5 Watt |
| Gewicht | 250 g |
| Afmetingen | 200×133×66mm (zonder antenne) |
|---|---|
| Verpakkingsgrootte | 330×250×80mm |
| Netto gewicht | 1,8 kg |
| Totaal vermogen | 24W |
| Beveiligingsstraal | 2-30 meter bij -75 dBm (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Gelijkstroom | 24V, 15A met interne batterij (2 uur werking) |
| Stroomverbruik | 25 Watts |
|---|---|
| Gewicht | 1,5 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Jamming Range | straal van 5-25 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Maat | 370*140*51mm |
| Gewicht | 4.0KG |
| Totaal uitgangsvermogen | 19 Watt |
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Pakketgrootte | 460×235×95mm |
|---|---|
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Totaal vermogen | 80-100W |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Beveiligingsstraal | 20-150 meter bij -75 dBm (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
|---|---|
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |