| Συνολική ισχύ εξόδου | 220 W |
|---|---|
| Μέγεθος σώματος | Σώμα 45*35*25 εκ. (κεραία 6*2 εκ.) |
| Σωματικό βάρος | 250,0 kg |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~75℃ |
| Υγρασία εργασίας | 35 έως 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Διαστάσεις | 126x76x35mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 650g |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2,5 Watt |
| Βάρος | 3.36kg |
|---|---|
| Μέγεθος | 470*360*8,5 χλστ |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 16 Watt |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V, DC 12V |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Αποτελεσματικό εύρος | 1-20 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Βάρος | 850G |
| Διαστάσεις | 78x34x138mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Τύπος προμήθειας | Υπηρεσία cOem, στοιχεία -αποθεμάτων |
|---|---|
| Υλικό | Spandex / Polyester, 100% Polyester, Spandex / Nylon, 100% Polyester Fabric at 140-280gsm, Polyester |
| Χρώμα | Όπως οι εικόνες παρουσιάζουν |
| Μέγεθος | M,XL,L,S,XXS |
| Συσκευασία | 1 pc/Opp Bag, Opp Bag, αιτήματα πελατών, 1 set/Opp Bag |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-300m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Μονούλες παρεμβολής | 5 |
| Τροφοδοτικό | προσαρμογέας 50 έως 60 Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 178×77×36,5 χιλιοστά (εκτός κεραίας) |
| Καθαρό Βάρος | 0,8 kg |
| Συνολική ισχύς | 10 W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-100 μέτρα στα -75dBm (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Διαστάσεις | 400 x 290 x 135 mm (εκτός κεραίας) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 16 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-500 μέτρα στα -75dBm |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Τροφοδοτικό | προσαρμογέας 50 έως 60 Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 238*134*57mm (εκτός κεραίας) |
| Μικτό βάρος | 1,0 κλ |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 30-100 μέτρα στα -75dBm (διαφέρει ανάλογα με την τοπική ισχύ του σήματος) |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/8000mAh |
| Μέγεθος συσκευασίας | 25×24×8 εκ |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 8.4W |
| Μπαταρία | Ενσωματωμένο 7,4V/10000mAh |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-20 μέτρα στα -75dBm (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |