| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| ابعاد | 165×96×46mm (بدون احتساب آنتن) |
| وزن خالص | 1.5 کیلوگرم |
| توان کل | 8.4 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/10000mAh |
| ابعاد | 335 × 238 × 60 میلی متر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| وزن ناخالص | 8 کیلوگرم |
| دمای کاری | -30 تا 60 درجه سانتیگراد |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| توان کل | توان کل |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
|---|---|
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 12V |
| مصرف برق | 60 وات |
| اندازه | 278*137*42mm |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
|---|---|
| دامنه موثر | 1-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| قدرت خروجی کل | 0.5 وات |
| وزن | 250 گرم |
| ابعاد | 200×133×66mm (بدون آنتن) |
|---|---|
| اندازه بسته بندی | 330×250×80 میلی متر |
| وزن خالص | 1.8 کیلوگرم |
| توان کل | 24 وات |
| شعاع محافظ | 2-30 متر در -75dBm (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| منطقه پارازیت | 20-80 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن | 8 کیلوگرم |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| قدرت DC | 24 ولت، 15 آمپر با باتری داخلی (2 ساعت کارکرد) |
| مصرف برق | 25 وات |
|---|---|
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| محدوده جنجال | شعاع 5-25 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| دمای در حال اجرا | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| اندازه | 370*140*51 میلی متر |
| وزن | 4.0 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 19 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 12V |
| اندازه بسته | 460×235×95mm |
|---|---|
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| توان کل | 80-100 وات |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| شعاع محافظ | 20-150 متر در -75dBm (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
|---|---|
| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 12 ماه، 1 سال |