| قدرت خروجی کل | 220 وات |
|---|---|
| اندازه بدن | بدنه 45*35*25 سانتی متر (آنتن 6*2 سانتی متر) |
| وزن بدن | 25.0 کیلوگرم |
| دمای کاری | -20℃~75℃ |
| رطوبت کاری | 35 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| ابعاد | 126x76x35mm (به استثنای آنتن) |
| وزن | 650 گرم |
| قدرت خروجی کل | 2.5 وات |
| وزن | 3.36 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه | 470*360*8.5mm |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| قدرت خروجی کل | 16 وات |
| منبع تغذیه | AC100-240V، DC 12V |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
|---|---|
| دامنه موثر | 1-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 850 گرم |
| ابعاد | 78x34x138mm (به استثنای آنتن) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| نوع عرضه | سرویس OEM، اقلام موجود در انبار |
|---|---|
| مواد | اسپندکس / پلی استر، 100٪ پلی استر، اسپندکس / نایلون، 100٪ پارچه پلی استر در 140-280 گرم بر متر، پلی |
| رنگ | همانطور که تصاویر نشان می دهد |
| اندازه | M، XL، L، S، XXS |
| بسته بندی | 1pc/Opp Bag، Opp Bag، درخواست های مشتری، 1set/Opp Bag |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 592×395×265mm |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ماژول های Jammer | 5 |
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
|---|---|
| ابعاد | 178×77×36.5mm (بدون احتساب آنتن) |
| وزن خالص | 0.8 کیلوگرم |
| توان کل | 10 وات |
| شعاع محافظ | 20-100 متر در -75dBm (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| ابعاد | 400 × 290 × 135 میلی متر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| وزن خالص | 16 کیلوگرم |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| شعاع محافظ | 20-500 متر در -75dBm |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
|---|---|
| ابعاد | 238*134*57mm (به استثنای آنتن) |
| وزن ناخالص | 1.0 کیلوگرم |
| شعاع محافظ | 30-100 متر در -75dBm (بر اساس قدرت سیگنال محلی متفاوت است) |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| اندازه بسته بندی | 25×24×8 سانتی متر |
|---|---|
| توان کل | 8.4 وات |
| باتری | داخلی 7.4V/10000mAh |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| شعاع محافظ | 2-20 متر در -75dBm (بسته به قدرت سیگنال محلی) |