| Totaal uitgangsvermogen | 220 W |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | Lichaam 45*35*25 CM (antenne 6*2 CM) |
| Lichaamsgewicht | 250,0 kg |
| Werktemperatuur | -20℃~75℃ |
| Werkvochtigheid | 35 tot 95% |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Werktijd | 1-2 uur |
| Afmetingen | 126x76x35mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 650 g |
| Totaal uitgangsvermogen | 2,5 Watt |
| Gewicht | 3.36kg |
|---|---|
| Maat | 470*360*8,5mm |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 16 watts |
| Voeding | AC100-240V, DC12V |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Effectief bereik | 1-20 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 850 g |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Soort levering | OEM de dienst, in-Voorraadpunten |
|---|---|
| Materiaal | Spandex/polyester,100% polyester,Spandex/nylon,100% polyester stof van 140-280 g/m2,Polyester/nylon |
| Kleur | Zoals de Beelden tonen |
| Maat | M,XL,L,S,XXS |
| Verpakking | 1pc/Opp Zak, Opp Zak, verzoeken van de klant, 1set/Opp Zak |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 5 |
| Voeding | adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Afmetingen | 178×77×36,5 mm (exclusief antenne) |
| Netto gewicht | 0,8 kg |
| Totaal vermogen | 10W |
| Beveiligingsstraal | 20-100 meter bij -75 dBm (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Afmetingen | 400 x 290 x 135 mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 16kg |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 20-500 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Voeding | adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Afmetingen | 238*134*57mm (exclusief antenne) |
| Bruto gewicht | 1,0 kg |
| Beveiligingsstraal | 30-100 meter bij -75 dBm (varieert afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/8000mAh |
| Verpakkingsgrootte | 25×24×8cm |
|---|---|
| Totaal vermogen | 8.4W |
| Batterij | Ingebouwde 7,4 V/10000 mAh |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Beveiligingsstraal | 2-20 meter bij -75 dBm (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |