| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως 50°C |
|---|---|
| Βάρος | Μέγιστο βάρος 35 κιλά |
| Απόσταση εμπλοκής | Ελάχιστο 1,5 χλμ |
| Μπαταρία | Ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου, λειτουργεί για πάνω από 1 ώρα |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 0,5 Watt |
|---|---|
| Βάρος | 250G |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Κεραίες | 2 εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες |
| Διαστάσεις | 4,4 cm × 9,5 cm × 2 cm |
| Μέγεθος | 363*137*42 χλστ |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 75watt |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχές |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε +60°C |
|---|---|
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 5% έως 95% |
| Μέγεθος συσκευασίας | 68 (L) × 20 (Π) × 10 (Υ) mm |
| Μικτό βάρος | 20 γρ |
| Αποτελεσματική κάλυψη (Θωρακισμένη ακτίνα) | 2-10 μέτρα |
| Ονομα | Συγκλονιστής GPS USB |
|---|---|
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 5% έως 95% |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 68 (L) × 20 (Π) × 10 (Υ) mm |
| Τάση τροφοδοσίας | DC 3,7-6V |
| Ακτίνα Αποτελεσματικής Κάλυψης | 2-10 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60Hz, AC 100 έως 240V |
|---|---|
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Διαστάσεις | 62x30x118mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου ((W) | 100W |
|---|---|
| Αναλογία εμπρός-πίσω ((dB) | ≥20-30 |
| Μπαταρία | 1-2 ώρες χρόνου εργασίας |
| Σύνολο | 86W |
| Βάρος | 9,6 kg |
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C σε +55°C |
| Ενιαία ισχύς εξόδου | +30dBm/1W |
| Χρώμα | Μαύρος |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | ≤90% (RH) |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50 έως 60 Hz AC (110-240V AC/24V DC) |
|---|---|
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 24V/5200mAh |
| Διαστάσεις | 200x133x66mm (χωρίς κεραία) |
| Συνολική ισχύς | 37W |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Διάσταση | Διάμετρος: |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Χρόνος Εργασίας | 40 λεπτά |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 20-50 μέτρα (-75dBm@ Πανκατευθυντικές κεραίες) |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V |