| دمای عملیاتی | -25 تا 50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وزن | حداکثر 35 کیلوگرم |
| فاصله پارازیت | حداقل 1.5 کیلومتر |
| باتری | باتری لیتیومی داخلی، بیش از 1 ساعت کار می کند |
| گارانتی | 1 سال |
| قدرت خروجی کل | 0.5 وات |
|---|---|
| وزن | 250 گرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| آنتنای | 2 آنتن خارجی همه جهته |
| ابعاد | 4.4 × 9.5 × 2 سانتی متر |
| اندازه | 363*137*42mm |
|---|---|
| مصرف برق | 75 وات |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| زمان عملیاتی | 24 ساعت مداوم |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت نسبی | 5% تا 95% |
| اندازه بسته | 68 (L) × 20 (W) × 10 (H) میلی متر |
| وزن ناخالص | 20 گرم |
| پوشش موثر (شعاع محافظ) | 2 تا 10 متر |
| نام | USB GPS Jammer |
|---|---|
| رطوبت نسبی | 5% تا 95% |
| ابعاد بسته بندی | 68 (L) × 20 (W) × 10 (H) میلی متر |
| ولتاژ تغذیه | DC 3.7-6V |
| شعاع پوشش موثر | 2 تا 10 متر |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| ابعاد | 62x30x118mm (به استثنای آنتن) |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| حداکثر توان ورودی (W) | 100 وات |
|---|---|
| نسبت جلو به عقب (dB) | ≥20-30 |
| باتری | 1-2 ساعت زمان کار |
| جمع | 86 وات |
| وزن | 9.6 کیلوگرم |
| وزن | 800 گرم |
|---|---|
| دمای کاری | -40 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| قدرت خروجی تک | +30dBm / 1W |
| رنگ | مشکی |
| رطوبت نسبی | ≤90٪ (RH) |
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240 ولت AC / 24 ولت DC) |
|---|---|
| باتری داخلی | 24 ولت / 5200 میلی آمپر ساعت |
| ابعاد | 200x133x66mm (بدون آنتن) |
| توان کل | 37W |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| بعد | 145 × 95 × 45 میلی متر |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| زمان کار | 40 دقیقه |
| محدوده جنجال | شعاع 20-50 متر (-75dBm@آنتن های همه جهته) |
| منبع تغذیه | AC100-240V |