| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot 50°C |
|---|---|
| Gewicht | Maximaal 35 kg |
| Jamming-afstand | Minimaal 1,5 km |
| Batterij | Ingebouwde lithiumbatterij, werkt ruim 1 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Totaal uitgangsvermogen | 0,5 Watt |
|---|---|
| Gewicht | 250 g |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Antennes | 2 externe omnidirectionele antennes |
| Afmetingen | 4,4 cm × 9,5 cm × 2 cm |
| Maat | 363*137*42mm |
|---|---|
| Stroomverbruik | 75watt |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Bedrijfstijd | 24 uur continu |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C aan +60°C |
|---|---|
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% tot 95% |
| Pakketgrootte | 68(L) × 20(B) × 10(H) mm |
| Bruto gewicht | 20G |
| Effectieve dekking (afgeschermde straal) | 2 tot 10 meter |
| Naam | USB GPS Jammer |
|---|---|
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% tot 95% |
| Afmetingen verpakking | 68(L) × 20(B) × 10(H) mm |
| Voedingsspanning | Gelijkstroom 3,7-6V |
| Effectieve dekkingsradius | 2 tot 10 meter |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Afmetingen | 62x30x118mm (exclusief antennes) |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Maximaal invoervermogen ((W) | 100W |
|---|---|
| Voor-achterverhouding ((dB) | ≥20-30 |
| Batterij | 1-2 urenwerktijden |
| Totaal | 86W |
| Gewicht | 9,6 kg |
| Gewicht | 800 g |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40°C aan +55°C |
| Enkele uitgangsvermogen | +30dBm/1W |
| Kleur | Zwart |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | ≤90% (RV) |
| Voeding | Adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/24 V DC) |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 24V/5200mAh |
| Afmetingen | 200x133x66mm (zonder antenne) |
| Totaal vermogen | 37W |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Dimensie | 145 x 95 x 45 mm |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Werktijd | 40 minuten |
| Jamming Range | Straal 20-50 meter (-75dBm bij omnidirectionele antennes) |
| Voeding | AC100-240V |