| Totaal uitgangsvermogen | 25-30W |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 50-70 m (bereik hangt af van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V AC, met AC-adapter (AC100-240V-DC12V) |
| Afmetingen | 330 x 238 x 60 mm |
| Gewicht | 5,8 kg (volledige set) |
| Afmetingen | 44 × 11 × 3,5 cm (lengte × breedte × hoogte) |
|---|---|
| Bruto gewicht | 3,0 kg |
| Totaal vermogen | 48w |
| Garantie | 1 jaar |
| Beveiligingsstraal | 10-50 meter bij -75dBm |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 4300 mAh |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Effectief bereik | 10-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 950 g |
| Afmetingen | 90*40*23 mm |
|---|---|
| Jamming straal | 5-15 meters |
| Antenne | 2 stuks Omni-antenne |
| Uitgangsvermogen | 33DBM |
| Gewicht | Ongeveer 0,25 kg/stks |
| Naam | mobiele telefoonontvanger |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -20 tot +55 Celsius |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Afmetingen | 390×300×120mm |
| Bruto gewicht | 3.75kg |
| Naam | GPS-blocker voor mobiele telefoons |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Jamming Range | Straal 1-20M (cellulair signaal ≤-75dBm op locatie) |
| Batterij | 7,4 V 4500 mAh ingebouwd, 1,5-3 uur gebruik na 3 uur opladen |
| Afmetingen | 170×100×50 mm (255mm met antennes) |
| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |
|---|---|
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-600 m, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| Naam | signaalstoorzender van mobiele telefoon |
|---|---|
| Netto gewicht | 7,0 kg |
| Afmetingen | 238 mm (breedte) × 60 mm (hoogte) × 395 mm (lengte) |
| Beveiligingsstraal | 5-50 meters |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
| Naam | GPS-blocker voor mobiele telefoons |
|---|---|
| Gewicht | 1,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Totale Machtsoutput | 16,0 W |
| Voeding | AC100-240V of 12V-Autolader |
| Naam | GPS-signaalblokkers |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Gewicht | 15 kg |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |