| قدرت خروجی کل | 25-30 وات |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 50-70 متر (برد بستگی به قدرت سیگنال در منطقه داده شده دارد) |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت متناوب، با آداپتور AC (AC100-240V-DC12V) |
| ابعاد | 330 × 238 × 60 میلی متر |
| وزن | 5.8 کیلوگرم (ست کامل) |
| ابعاد | 44 × 11 × 3.5 سانتی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
|---|---|
| وزن ناخالص | 3.0 کیلوگرم |
| توان کل | 48 وات |
| گارانتی | 1 سال |
| شعاع محافظ | 10-50 متر در -75dBm |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
|---|---|
| باتری داخلی | ۴۳۰۰ میلی آمپر |
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| دامنه موثر | 10-30 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 950 گرم |
| ابعاد | 90*40*23 میلی متر |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 5-15 متر |
| آنتن | 2 عدد آنتن Omni |
| توان خروجی | 33dBm |
| وزن | تقریباً 0.25 کیلوگرم / PCS |
| نام | مسدود کننده گیرنده تلفن همراه |
|---|---|
| محدوده دما | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 390×300×120 میلی متر |
| وزن ناخالص | 3.75 کیلوگرم |
| نام | مسدود کننده GPS تلفن همراه |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| محدوده جنجال | شعاع 1-20M (سیگنال سلولی ≤-75dBm در محل) |
| باتری | 7.4V 4500mAh داخلی، 1.5-3 ساعت کارکرد پس از 3 ساعت شارژ |
| ابعاد | 170×100×50 میلی متر (255 میلی متر با آنتن) |
| قدرت خروجی کل | 600 وات |
|---|---|
| ابعاد | 592×395×265mm |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-600 متر بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه |
| نام | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| وزن خالص | 7.0 کیلوگرم |
| ابعاد | 238 میلی متر (عرض) × 60 میلی متر (ارتفاع) × 395 میلی متر (طول) |
| شعاع محافظ | 5-50 متر |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V) |
| نام | مسدود کننده GPS تلفن همراه |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| کل قدرت خروجی | 16.0 وات |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| نام | مسدود کننده های سیگنال GPS |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |