| Naam | Drone-signaalblokkers |
|---|---|
| Hostgewicht | 2 kg |
| Werkomgeving | -30 ° C tot 60 ° C |
| Batterijhoeveelheid | 2 eenheden |
| Totaal uitgangsvermogen | 30W |
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
|---|---|
| Functie | Versterkend, Bluetooth, microfoon, antistraling en schildsignaal, waterdicht |
| Kleur | Rood, roze, zwart, zilver, blauw |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Naam | signaalstoorzender van mobiele telefoon |
|---|---|
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Mode, tasje met trekkoord, nekband, oorhaak, op maat gemaakte gsm-signaalstoorzender / blocker-zakje |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Naam | De Telefoonstoorzenders van de gevangeniscel |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Antennetype | Richtingsantennes met hoge versterking |
| Jamming Range | 20-100 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
|---|---|
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Gebruik | Mobiele telefoon, creditcard, auto/auto/voertuig/motorfiets/elektrische fiets/scooter |
| Mededeling | Draadloze |
| Connectoren | USB, BLUETOOTH |
| Gewicht | 4,0 kg (complete set) |
|---|---|
| Afmetingen | 370 x 140 x 51mm |
| Voeding | AC 100-240V, 50-60Hz met DC12V-adapter |
| Totaal uitgangsvermogen | 18W |
| Jamming Range | Tot 40 meter (bereik varieert afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Gewicht | 1KG bruto |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot +55°C |
| Jamming Range | 1-20m straal (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Opladen | 4 uur volledig opladen, 1-2 uur werktijd |
| Afmetingen | 132x80x40mm (exclusief antennes) |
| Naam | Frequentieblokkering mobiele telefoon |
|---|---|
| Afmetingen | 220×202×60mm |
| Gewicht | 0,75 kg |
| Opslagtemperatuur | -40 ° C tot 60 ° C |
| Rf-machtsoutput | 3 Watt |
| Naam | de blokkerende apparaten van de celtelefoon |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 16 watts |
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Gewicht | 3KG |
| Maat | 470*360*8,5mm |