| نام | مسدود کننده های سیگنال پهپاد |
|---|---|
| وزن میزبان | 2 کیلوگرم |
| محیط کار | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| مقدار باتری | 2 واحد |
| قدرت خروجی کل | 30 وات |
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
|---|---|
| تابع | تقویت کننده، بلوتوث، میکروفون، سیگنال ضد تشعشع و محافظ، ضد آب |
| رنگ | قرمز، صورتی، مشکی، نقره ای، آبی |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| نام | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| سبک | مد، کیف بند، بند گردن، قلاب گوش، کیسه مسدود کننده سیگنال تلفن همراه سفارشی |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| نام | مسدود کننده های تلفن همراه زندان |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| نوع آنتن | آنتن های جهت دار با بهره بالا |
| محدوده جنجال | 20-100 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
|---|---|
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| استفاده کنید | تلفن همراه، کارت اعتباری، خودرو/خودرو/خودرو/موتور سیکلت/دوچرخه برقی/اسکوتر |
| ارتباط | بی سیم |
| اتصال دهنده ها | USB، بلوتوث |
| وزن | 4.0 کیلوگرم (ست کامل) |
|---|---|
| ابعاد | 370 × 140 × 51 میلی متر |
| منبع تغذیه | AC 100-240V، 50-60Hz با آداپتور DC12V |
| قدرت خروجی کل | 18 وات |
| محدوده جنجال | تا 40 متر (برد بر اساس قدرت سیگنال محلی متفاوت است) |
| وزن | 1 کیلوگرم ناخالص |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | شعاع 1-20 متر (بسته به شدت سیگنال محلی) |
| شارژ کردن | 4 ساعت شارژ کامل، 1-2 ساعت زمان کار |
| ابعاد | 132x80x40mm (به استثنای آنتن) |
| نام | مسدود کننده فرکانس تلفن همراه |
|---|---|
| ابعاد | 220×202×60 میلی متر |
| وزن | 0.75 کیلوگرم |
| دمای ذخیره سازی | -40 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| خروجی برق RF | 3 وات |
| نام | دستگاه های مزاحم کننده تلفن همراه |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 16 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 12V |
| وزن | 3 کیلوگرم |
| اندازه | 470*360*8.5mm |