| İsim | Geniş Bant Güç Amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Başvuru | Anti Drone Modülü |
| Ürün boyutu | 100*58*13mm |
| Net ağırlığı | 0,3 kg |
| İsim | Sinyal Gücü Güçlendirici |
|---|---|
| Tip | RF Modülü, anti fpv modülü |
| Başvuru | Drone savunma |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 300-2500MHz |
| Çıkış Gücü | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
|---|---|
| Renk | Siyah, beyaz |
| Sıklık | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz tekrarlayıcı,890-915MHz/935-960 |
| Boyut | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Kapsam | 100-700m2,100m2,3000m2,2000m2 |
| Kazanmak | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Renk | Siyah, beyaz |
| Sıklık | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz tekrarlayıcı,890-915MHz/935-960 |
| Boyut | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
|---|---|
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Empedans | 50Ω |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Boyut | 118×91×18 mm |
| İsim | WiFi sinyal güçlendirici |
|---|---|
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Güç Kaynağı | 5V~16V/2ADC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Ağırlık | 35kg |
|---|---|
| Boyutlar | 580 × 280 × 410 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Harici Pil (Opsiyonel) | 24V DC |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Empedans | 50Ω |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
|---|---|
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Mtbf | > 50.000 saat |
| Empedans | 50Ω |
| Nem | < %90 |