| توان خروجی | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V DC |
| ساعت کاری | نامحدود |
| مدولاسیون داخلی | فرکانس پرش FM |
| ماژول ها در هر واحد | 11 |
| توان خروجی | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V DC |
| ماژول ها در هر واحد | 15 |
| کنترل از راه دور | کلید روشن/خاموش سیمی |
| مانیتورینگ از راه دور | توان خروجی تنظیم شده توسط برد کنترل سیمی |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 28V |
|---|---|
| توان خروجی | 1135w |
| شعاع پارازیت | 50-800M (بسته به قدرت سیگنال محیطی) |
| وزن | 75 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| تابع | حساسیت بالا، سیستم هشدار امنیتی، برچسب سخت EAS را آزاد می کند، جداکننده برچسب حذف کننده سخت ضد سرقت |
| قفل کنید | قفل 3 توپی فوق العاده/استاندارد، کلاچ سه توپی، قفل مغناطیسی، سوپرلاک، استاندارد/فوق العاده |
| مزیت | بهترین کیفیت و قیمت کارخانه |
| وزن | 12.5 کیلوگرم / کارتن، 345 گرم |
| توان خروجی | 1135 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 110-240V، 24V DC |
| ماژول ها در هر واحد | 15 |
| ساعت کاری | نامحدود |
| حفاظت از تقویت کننده قدرت | محافظ کامل VSWR |
| مصرف برق | 2400W |
|---|---|
| وزن میزبان | 86 کیلوگرم |
| ابعاد میزبان | 625×500×700 میلیمتر (L×H×W) |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
|---|---|
| وزن | 65 کیلوگرم |
| مصرف برق | 3000 وات |
| اندازه آنتن های پنل خارجی | 640×540×550 میلی متر |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
| توان خروجی | 1300 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| ساعت کاری | نامحدود |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |
| ماژول ها در هر واحد | 13 |
|---|---|
| توان خروجی | 1300 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| کنترل از راه دور | کلید روشن/خاموش سیمی |
| ساعت کاری | نامحدود |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC28V |
|---|---|
| توان خروجی | 1015 وات |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |