| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-800M (بسته به قدرت سیگنال محیطی) |
| وزن | 75 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| باتری | 27 ولت 56 آمپر ساعت |
|---|---|
| ابعاد | 630×500×350 میلی متر (به استثنای آنتن) |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز، (AC110 یا 240V-DC27V) |
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| توان کل | 400 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| توان خروجی | 1000 وات |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| رطوبت | 5 ٪ تا 90 ٪ |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
| وزن | 53 کیلوگرم (فقط واحد اصلی، بدون آنتن و لوازم جانبی) |
| ابعاد | 626mm (L) * 49.2mm (W) * 350mm (H), Pelican 1620 |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| توان کل | 330 وات |
| اندازه بسته | 800×700×600 میلی متر |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز (AC110 یا 240V-DC27V) |
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC28V |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-800M (بسته به قدرت سیگنال محیطی) |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| اندازه آنتن های پنل خارجی | 640*540*550mm (L*H*W) |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| دمای کاری | -30-60 ℃ |
|---|---|
| توان کل | 400 وات |
| شعاع محافظ | 50-350 متر در -75dBm |
| اندازه بسته | 800 × 700 × 600 میلی متر |
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -80 ٪ |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -40 تا +60 درجه سانتیگراد |
| شعاع پوشش | 50-100 متر (زیر سطح سیگنال ≤-85dBm) |
| قدرت خروجی کل | 120 وات |
| ابعاد محصول (L×W×H) | 380 × 283 × 150 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| رطوبت | 5 ٪ -80 ٪ |
|---|---|
| ابعاد محصول | 380 × 283 × 150 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن | تقریباً 13 کیلوگرم (بدون احتساب آنتن: 7 کیلوگرم، باتری: 5 کیلوگرم) |
| شعاع پوشش | 50-100 متر (سطح سیگنال ≤-85dBm) |
| قدرت خروجی کل | 120 وات |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد جعبه داخلی | 450×350×300 میلی متر |
| زمان کار | 1.5 ساعت کار مداوم |
| قدرت خروجی کل | 40 وات |
| دامنه مسکن جهت دار | 1000-1200 متر (سیگنال GPS برای 1200 متر، زیر سطح سیگنال ≤-85dBm) |